Vodní událost


Stane se to ani nevíte kdy, protože žádné varování nepřijde. Zato přijde voda. Stát se to může všelijak a většinou v tom nejméně očekávaném okamžiku. Je dosti pravděpodobné, že všichni boudou křičet, vyvolají ještě větší paniku a vody bude vesele přibývat. Může ji být nakonec tolik, že lze vytáhnou člun, ukrytý a připravený na léto a klidně si v kuchyni na člunu drobátko zaveslovat. Ano, předpokládá to, že je tato místnost větších rozměrů a že jste řádně utěsnili dveře. Jinak voda teče zbytečná a bez užitku ven na chodbičku a odtud třeba k sousedům pod vámi, nebo do sklepa. Zde může bez užitku mizet v zemí, nebo máčet brambory uložené na zimu. V tom sklepě, ne u sousedů.

nářadí instalatéra

Nuže, co s tím? Když uložíte člun i vesla, nebylo by od věci se podívat, cože nám sem přibývá tolik vody. Pokud tušíte, kde je hlavní uzávěr, je dobré jej zavřít. Vody přibývat přestane, ale závada zůstává. A to je jádro pudla. To je ten problém, který se musí vyřešit. A ten asi sami nevyřešíte. Na to bude potřeba odborníky. Pokud vám ještě jde elektřina, možná funguje i internet a tam jistě nějakou havarijní službu seženete, ovšem pokud nejde…

Podívejte se, asi tak. Je lépe mít číslo pro takové případy po ruce, než je potom kdesi shánět. Instalatér Praha je ten, kdo to za vás všechno vyřeší. Tedy, ne úplně všechno, povodeň u sousedů si musíte s nimi vyřešit vy sami. A asi si také nachystat peníze, protože je oni asi budou chtít.

instalatér a žába

Nuže, zpátky k tomu kontaktu na onoho instalatéra. Vy si nyní v klidu klikněte na odkaz, na ten jinak barevný text, a to vás přesměruje na webové stránky firmy, která odborníky na vodu zaměstnává. Číslo si můžete uložit do mobilu, ale většinou na ně zapomenete a při havárii není čas ho hledat. Napište si to číslo na tuhou kartičku a pověste na hlavní přívod vody. Ještě tam připište třeba pohotovost a máte ji stále po ruce.